Software Tr

Cesa Software

Biz Kimiz?

CESA Software şirketi olarak 2011 yılında ana şube olan Antalya’ da faaliyetlerimize başladık. Web tasarımı ve hardware  ile başladığımız bu yola kendimizi durmadan geliştirdik. Günümüze kadar gelen bu serüvende faaliyetlerimize “SEO“, “Android-IOS uygulama“, “Kurumsal Web tasarım“,  “Blockchain“, “Kripto para borsası“, “Kripto varlıkları“, “NFT projeleri“, “Metaverse evreni” gibi projeleride ekledik. Çalışma alanlarımızı genişletmek amacı ile İstanbul, Balıkesir, Ankara, Sivas illerinde birebir görüşme sağladık. 

Yazilim Software
Yaptık, Yapıyoruz

Gizlilik sözleşmesi dahilinde dörtten fazla kripto varlık projesi yazdık, yönettik. Kripto varlık borsası yazılımı bitirdik ve yurtdışına ihraç ettik. Yapılan her projeye Android ve IOS mobil uygulama hazırladık. Kurumsal yapıların kurumsal web siteleri hazırladık. Kobilerin derdine çare olabilmek adına başlattığımız web sayfası ve e-ticaret yazılımları projelerinde küçük veya büyük işletme demeden projeleri tamamladık. Binlerce iş ortağımıza yaptığımız ve yapıyor olduğumuz sayısız vizyoner projeyi her zaman kendimize bir birikim saydık, saymaya da devam edeceğiz.

Yazilim Software
Damarlarda dolaşan deli toyları doğru yöne sürmek

Çağın değişimini kavrayabilen, geleceğe yön verecek, damarlarda dolaşan deli toyları hedefe sürmeyi başarabilen genç iş ortaklarımız sayesinde, her zaman yenilikçi çalışmalar sürdürdük.

CESA SOFTWARE

vizyon & misyon

Cesa Software sizler için çalıştığını asla unutmaz. İlk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız işler yapacaklarımızın teminatı niteliğindedir.

SEKTÖRDE YÜKSELİŞ

Bulunduğumuz sektörde fark yaratmak öne geçmek için her dakika çalışmamız gerekse bile durmadan ilerliyeceğiz. Yarınları hep birlikte tasarlıyacağız.

SINIRSIZ REVİZYON

Sizleri işimizin ortasında tutuyoruz ve sizlere göre en uygun paketi oluşturuyoruz. Tartışıyoruz fikir alışverişi yapıyoruz ve mükemmel bir iş ortaya koymaya çalışıyoruz.

GÜVENİRLİK VE NİHAİ MÜKEMMELLİK

Kişisel bilgilerinizi koruyor, ifşa etmiyoruz. Gizlilik sözleşmesi ile sizi güvene alıyoruz. Projenin herhangi bir yerine gelebilecek her türlü sıkıntı veya olumsuz durumu kesin çözümlerle yok ediyoruz.

AKILLI DENEYİM

Yaptığımız her proje bizi daha iyi yere getireceğini biliyoruz ve yaptığımız her projeyi daha iyi noktalara getirmek için kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Dünya' yı yakından takip edip durmaksızın kendimizi geliştiriyoruz.

ZAMANINDA TESLİM

Size vaat ettiğimiz teslim süresini asla geciktirmeyiz. Projenin iş analizi yapılırken size süre belirlenir. Süre için etken maddeler arasında en önemlisi her zaman projeyi mükemmel şekilde tamamlamaktır.

SAYGIN ŞİRKET

Saygı kural listemizin en başında yazılıdır. Yaptığımız işe saygı gösteririz. Her zaman saygınlığımızı korur ve ona göre davranırız.

Software Antalya
Software Turkiye
Tamamlanan Proje
0
Yıllık Tecrübe
0 +
Mutlu Kullanıcı
0
Ekip Üyesi
0
Software Tur

Cesa Software - Ekip Üyeleri

Uzman Ekibimiz

Akthe Bear
Akthe Bear

CEO Assistant - R&D - General Director

Devamı İçin Tıklayın
Berji
Berji

Social Media Manager- Content Creator

Devamı İçin Tıklayın
Yukcell
Yukcell

Web Developer - E-Commerce Developer

Devamı İçin Tıklayın
Nefete
NeFeTe

Graphic Designer-NFT Consultant

Devamı İçin Tıklayın
Serçe
Serçe

Seo Editor - E-Commerce Developer

Devamı İçin Tıklayın
Cemocan
Cemocan

Android&Ios Devoloper

Devamı İçin Tıklayın
Cagri
Cagri

Cyber Security - Blockchain ​​Exper

Devamı İçin Tıklayın
Cbaydın
CBaydın

Financial Adviser

Devamı İçin Tıklayın
Serçk
SerÇk

Financial Adviser

Devamı İçin Tıklayın
Meriç
Meriç

Frontend Devoloper - Blockchain

Devamı İçin Tıklayın
iletişim Seçenekleri

Bizimle İletişime geçin.

İstekleriniz için yapılmış binlerce yazılım, hayal ettiklerinizi kodlayalım.

Yazılım projelerini hayata kazandıralım.

Software Development Companies In Turkey
Ban06
Software Antalya
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Sizin için özelleştirilmiş yazılım
  Software Tur

  Ofisimiz

  Duraliler Mah. 4583 Sokak, No:40/1 Kepez / Antalya

  Telefon Numaramız

  +90 850 225 5334

  Mail Adresimiz

  iletisim@cesayazilim.com