Antalya Web Tasarim

Antalya web tasarım ajansı olarak hizmet veren firmamız; müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın taleplerine en nitelikli yanıtlar sunmak, beklentilerine uygun web tasarım hizmeti sağlamak ve başarı odaklı tasarım çözümleriyle koşulsuz memnuniyet tesis etmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Web tasarım çözümlerinde yetkin ve deneyimli personelimiz, web tasarım hizmetimizden yararlanan müşterilerimizi dikkatle dinler ve talepleri doğrultusunda hizmet verir.

Antalya web tasarım noktasında her zaman iddialı olan ve bu iddiasını; faaliyet hayatına başladığı günden bu zamana değin tamamladığı birçok başarılı proje ve memnun müşteriler ile pekiştiren CESA Yazılım, web tasarım hizmetine ilişkin taahhütlerini noksansız yerine getirmekte ve hizmet sonrası destek ekibi sayesinde memnuniyet devamlılığı sağlamaktadır.

Antalya web sitesi tasarımı noktasında hizmet veren firmamız; tüm çözüm ortaklarının ve müşterilerinin istek ve beklentilerine uygun yanıt verecek nitelikleri haiz çözümler sunar. Bu kapsamda; arama motoru uyumlu (SEO), hedef ziyaretçi odaklı, özelleştirilebilir seçenekleriyle kişiye özgü çözümler sağlar. Başarılı bir web site tasarım hizmetinden beklenen modern tasarımlar, güvenilir altyapı, yüksek SEO başarısı, pratik kullanılabilir yönetim paneli vs. tüm özellikler, alternatiflerine kıyasla en cazip fiyat avantajlarıyla sizlerle.

Antalya’da Web Tasarım

Antalya’da web tasarım konusunda iddialı firmalardan olan CESA Yazılım; bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik web tasarım hizmeti sağlar. Özellikle kurumsal firmalar için sunduğumuz çözümler, ilgili kurumun dijital bir kimliğe sahip olmasının ne derece önemli olduğunun bilincinde, son derece nitelikli ve başarılı çözümlerdir. Profesyonel bir web tasarım hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız; alışılagelmiş ve standart web tasarımı sağlayan freelancer’lar yerine sıra dışı çözümleriyle memnuniyet odaklı hizmet sunan ajansımızla iletişim sağlayabilirsiniz.

Web tasarım hizmetlerinde uzun yılları aşan hizmet hayatımızın kazandırdığı deneyimle birlikte faaliyet hayatımıza devam ediyor, beklentileri aşarak sıra dışı projeler ile müşterilerimizi buluşturmaya devam ediyoruz. Web sitemizin iletişim sekmesine erişim sağlayarak destek ekibimizle iletişim kurabilir; arzu ettiğiniz hizmete, talep ettiğiniz tasarım çözümlerine ilişkin detayları ifade ettikten sonra sürece ilişkin genel bir brifing alabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım; tasarım çalışmalarının tarayıcılar üzerinden internet ortamında görüntülenmesi amacıyla hazırlanan grafik ve programlama çalışmalarıdır. Günlük kullanımda sıkça karıştırılan ve birbiri yerine kullanılan “web tasarım” ile “grafik tasarım” birbirinden farklı iki tasarım disiplinidir. Web tasarımı grafik tasarımdan farklı kılan en ayırıcı özelliği, grafik tasarımın dört renk (CMYK), web tasarımınınsa üç renk (RGB) üzerinde temellendirilmesidir.

Web tasarımı, aktüel trendleri takip eden, tarayıcı uyumluluğunu önemseyen, hızlı ve pratik kullanıma imkan veren profesyonel bir tasarım uzmanlığıdır. Web tasarım hizmetinden beklenen başarının ve yararın elde edilebilmesi için web tasarım hizmetinde en doğru adresi tercih etmek gerekir. Aksi takdirde, sipariş edilen hizmetten beklenen başarı ve yarar elde edilemeyeceği gibi maddi açıdan ve zaman yönünden de büyük kayıp yaşanacaktır. Profesyonel bir web sitesi tasarımında mutlaka bulunması gereken özellikler şunlardır:

 • Erişilebilirlik,
 • Başarılı ve sorunsuz görüntülenme,
 • Hızlı yüklenme ve pratik kullanım,
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO uyumu),
 • Kolay yönetilebilirlik,
 • Trend ve güncel tasarım.

Dijital Kimlik İçin CESA Yazılım

Fiziksel itibarınızı ve marka imajınızı online platforma taşımak, hedef kitlenize ulaşmak ve ulaşılabilirliğinizi artırmak için CESA Yazılım güvencesiyle dijital kimliğe sahip olun! Web tasarım çözümleri sunan CESA yazılım, beklentilerinize yanıt vermekle kalmayıp, beklentilerinizin çok ötesinde çözümleri ile şaşırtmaya, mutlu ve memnun etmeye devam ediyor. Hemen iletişime geçebilir, Antalya web tasarım arayışınıza, en doğru firmayı tercih ederek son verebilirsiniz.

Web tasarım, mevcut bir web sitesinin işlevsel, pratik ve verimli kullanımı için ziyaretçileri karşılayan dış yüzünün, yani görünümünün tasarlanmasıdır. Kullanıcı, ifade ettiğimiz görünümü oluşturan ara yüz sayesinde, tasarlanan web sitesinin fonksiyonel özelliklerinden yararlanmaya başlar. Bunun için, tasarıma konu edilen web sitesinin, yüksek estetik kaygılarla ve pragmatik bir yaklaşımla dizayn edilmesi son derece önemli ve etkilidir.

Bu nedenle, profesyonel web tasarımı; gerek görünüm ve görsellik açısından tatminkar bir dijital imaj sağlamalı, gerekse hedef kitleye ulaşılabilirlik açısından yüksek kullanıcı deneyimi sunmalıdır. Özgün ve yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren CESA yazılım; müşterilerine ve çözüm ortaklarına, ifade ettiğimiz kaygıları ve koşulsuz memnuniyet sorumluluğunu taşıyarak hizmet vermeyi ilke edinmiş, alanında ilklere imza atmış profesyonel tasarım ajansıdır.

Marka çalışmalarının başarıya ulaşabilmesi amacıyla yapılan, grafik ve tasarım çalışmalarının web sitesi üzerinde uygulamaya dönüştürüldüğü web tasarım hizmeti sayesinde, dijital dünyada arandığında kolay ulaşılabilir, pratik kullanılabilir, estetik beklentileri karşılar görünüme sahip dijital bir kimliğe sahip olabilirsiniz. Web tasarım, ziyaretçilerinizle kalıcı ve efektif bir etkileşim kurmanın başlıca yollarındandır. CESA Yazılım;

 • Marka – firma – işletme kimliğinizin eksiksiz, etkili ve doğru şekilde dijital dünyaya yansıtılmasını,
 • Responsive tasarım sayesinde, tüm akıllı cihazlardan en yüksek verimle ve doğru şekilde görüntülenmesini
 • SEO uyumlu olmasını,
 • Kurumsal, modern ve profesyonel bir görünüm kazanılmasını sağlar.

CESA Yazılım’dan talep ettiğiniz web tasarımı; gereksinimleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda yapılan analiz kapsamında marka değerinize en uygun web tasarım şablonu oluşturularak en ideal durumda sunulur. Yalnızca estetik kaygıların ve modern görünümün yanı sıra, tasarıma konu edilen web sitenin yüksek ulaşılabilirliğe sahip olması açısından Google dostu SEO çalışmasıyla birlikte tamamlanır. CESA yazılım, bireysel ve kurumsal web sitelerine yönelik grafik tasarım çalışmalarında;

 • Görsel seçimi ve yerleşimi
 • Grafik düzen,
 • Analiz ve optimizasyon,
 • Modern ve uyumlu renkler,
 • Teknik planlama,
 • UX ve UI tasarım,
 • Google ve kullanıcı dostu optimizasyon.

CESA Yazılım’ı Farklı Kılan Özellikler

CESA Yazılım, Antalya’da web tasarım hizmeti veren firmalardan birçok yönüyle ayrılır. Web tasarım sektöründe tamamladığı yüzlerce projenin kazandırdığı deneyimle, bugün çok daha yüksek hizmet kalitesiyle faaliyet göstermeye devam etmektedir. CESA Yazılım; web tasarım hizmeti talep eden tüm müşterileri ve çözüm ortakları için, beklentiler ve taleplere bağlı kalarak marka değerini yükseltmek adına yenilikçi tasarım çözümleri sunar.

Yetkin ve uzman personeli sayesinde özgün, özenli ve nitelikli bir çalışma sarf eden firmamız; sektör farkı gözetmeksizin gerek bireysel gerekse kurumsal web sitelere yönelik tasarım hizmeti sağlar. Müşterileri ile şeffaf ve güçlü bir iletişim kuran ajansımız; Antalya web tasarım başlığı altında hizmet vermeye başladığı günden bu zamana değin “koşulsuz memnuniyet” ilkesine bağlı kalmakta ve bugün de bu ilke üzerine temellendirdiği hizmet anlayışıyla web tasarım çözümleri sunmaktadır.

Web tasarım çalışmalarımızda veri güvenliğine azami özen göstermekte, güvenli ve kesintisiz hizmet adına gerekli tüm önlemleri alarak uzman personelimiz nezaretinde tasarım sürecini tamamlamaktayız. Web tasarıma ilişkin yeni trendleri takip etmekte, farklı ve sıra dışı çözümler üreterek müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda analizler ve testler yaparak projenin sorunsuz bir şekilde yayınlanmasını ve kullanılmasını sağlamaktayız.

Başarılı ve verimli bir web tasarım hizmeti almak ve aldığınız hizmetin katma değer üreterek yeni kazanımlar elde etmenize yardımcı olması açısından hemen iletişim kurabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.