Kripto Borsa Yazilimi

Kripto Para Borsa Yazılımı

Kripto para borsa yazılımı, kripto finans varlıklarına olan ilgi ve ulaşılabilirliğin artması, yatırımcıların bu yönde varlık yatırımları ile mevcut nakit değerlerini koruması ve zamanla artırmasının bir sonucu olarak ortaya çıkmış yazılımdır. Kripto para borsası yazılımı yapan firmalar eliyle sağlanan bu yazılım hizmeti; sağlayıcı firmanın vasfına ve niteliklerine göre farklı özelliklerde ve opsiyonlarda sunulmaktadır.

Kripto para borsa yazılımı yapan firmalardan ilgili yazılıma ilişkin hizmet alınacağı takdirde, hizmeti ve sağlayıcı firmayı belirli açılardan değerlendirmeye tabi tutmak, bu hizmetten beklenen fayda ve başarının elde edilebilmesi adına önemlidir. Bizler kripto finans ve blockchain üzerine uzmanlaşan finans departmanımız, yazılım uzmanlarımız ve destek ekibimiz ile kripto para borsa yazılı hizmetini, kullanıcıların aradığı niteliklere sahip düzeyde sağlamaktayız.

Tarafımızca sağlanan kripto para borsa yazılımı, alternatif yazılımlar ile kıyaslandığında birçok önemli özelliği ile ön plana çıkmakta ve bilhassa güvenlik-pratik kullanılabilirlik açısından ikamesi olmayan yazılım hizmeti olarak sunulmaktadır. Bu bağlamda, yazılım hizmetimizden yararlanmak isteyen kullanıcılar, mevcut koşullarına ve gereksinimlerine göre özel paket oluşturabilmektedir.

Kullanıcılarımızı, kendilerine özgü özelleştirilebilir yazılım sistemimiz sayesinde pratik kullanımın konforlu deneyimi ile buluşturmaktayız. Talebe göre sunucu vs. servis hizmeti de sağlamakta, ileri düzey destek talebi halinde sözleşmeye dayalı destek vermekteyiz. Kripto varlıklara ulaşılabilirliği kolaylaştıran yazılımımız sayesinde; Bitcoin, Ethereum, Tether ve daha pek çok coin-token varlıkların eklenmesi mümkündür.

Kripto Para Yazılımı

Sektörde profesyonel bir biçimde faaliyet gösteren ve müşterilerinin kullanımına arz ettiği yenilikçi hizmetleri ile pek çok kripto para borsası yapan firmalara esin kaynağı olan firmamızın sağladığı kripto para yazılımının sahip olduğu nitelik ve opsiyonlar şu şekildedir:

 • Kripto finans çevrelerinin borsa kullanımını kolay ve pratik kılmak adına Kripto Para/TL, Kripto Para/USD ve Kripto Para/€ seçenekleri mevcuttur.
 • Güvenli cüzdan altyapıları sayesinde kripto varlıkların güvenle transfer edilmesi mümkündür.
 • Alım-satım ve çekim işlemlerine ilişkin özel komisyon oranları belirlenebilmektedir.
 • Banka para çekim işlemi için komisyon ve altyapı mevcuttur.
 • Projeye özgü özelleştirilebilir yazılım altyapıları kullanılabilir.
 • Borsa kullanıcılarının kazanç sağlaması adına referans sistem altyapısı eklenebilir.
 • Farklı dil seçenekleri ve online destek sistemi mevcuttur.
 • Pek çok kripto varlık birimini işleme açmak mümkündür.
 • Soğuk cüzdanlara doğrudan transfer sağlayan güvenlik altyapı vardır.
 • Canlı fiyat tablosu gibi birçok özelleştirilmiş tablo entegre edilebilir.
 • KYC kimlik doğrulama ve Google 2FA opsiyonları sayesinde yüksek güvenlik imkânı mevcuttur.
 • Mobil uygulama geliştirici uzman kadromuz sayesinde gerek Andorid gerekse IOS tabanlı uygulama hizmeti de sağlanmaktadır.

Online Destek

Kripto para borsasında kullanıcılar ile iletişim ve etkileşim sağlanması; borsanın istikrarlı bir başarı elde etmesi, borsa yatırımcılarının bağlılığı, borsanın prestij ve imajı, yeni yatırımcılarla kullanıcı havuzunu artırması adına oldukça elzemdir. Bu konuda hassas bir yaklaşım sergilemekte ve kullanıcı etkileşimini maksimize ederek borsa yazılımımıza online destek seçeneğini entegre etmekteyiz.

Online destek opsiyonu sayesinde kullanıcılar, yaşadıkları sorunların anlık çözüme kavuşturulabilmesi adına yetkili muhatap bulabilmektedir. Kullanıcılara sağlanan bu imkân, borsa yazılımını alternatiflerinden ayıran önemli avantajlardan birisidir. Yaşanan sorunların kısa sürede destek ekibi ile paylaşılabilmesi ve geri dönüş alınarak çözümlenmesi, kullanıcı memnuniyeti açısından borsaya büyük kazanım sağlayacaktır.

Güvenlik

Kripto para borsasında güvenlik, hiç şüphesiz en mühim unsurdur. Nitekim, kripto varlık yatırımcılarının bir kripto para borsasında evleviyetle aradığı yüksek güvenliktir. Bizler, güvenlik unsurunun ne derece önemli ve zaruri olduğunun bilincinde ve bu bilinç doğrultusunda üst düzey güvenlik tedbirleri ve altyapıları ile kullanıcılarımızın karşısına çıkmaktayız.

Yönetim Paneli

 • İletişim talebi,
 • Destek talebi,
 • Şifre hatırlatma talebi,
 • Onay bekleyen üyeler,
 • TL Çekim talebi,
 • Onay bekleyen Coin transfer talebi.

Daha detaylı bilgiler ve demo için iletişime geçin…

Cesa Software

Biz Kimiz?

CESA Software şirketi olarak 2011 yılında ana şube olan Antalya’ da faaliyetlerimize başladık. Web tasarımı ve hardware  ile başladığımız bu yola kendimizi durmadan geliştirdik. Günümüze kadar gelen bu serüvende faaliyetlerimize “SEO“, “Android-IOS uygulama“, “Kurumsal Web tasarım“,  “Blockchain“, “Kripto para borsası“, “Kripto varlıkları“, “NFT projeleri“, “Metaverse evreni” gibi projeleride ekledik. Çalışma alanlarımızı genişletmek amacı ile İstanbul, Balıkesir, Ankara, Sivas illerinde birebir görüşme sağladık.