Kurumsal Web Tasarım

 

Cesa Sofware

Cesa Software, blokzincir projelerinin geliştirilmesi ve tanıtımı için finansal ve teknik bir şirkettir. Cesa Sofware, ortaklarına yazılım çözümleri, web çözümleri, mobil uygulamalar için çözümler, internet pazarlaması, kripto para birimleri, blokzincir teknolojileri, NFT ve metaverse için profesyonel çözümler sunar. Cesa Software aynı zamanda siber güvenlik, web tasarım, e-ticaret ve SEO hizmetleri ile beraber ortaklarına kurumsal çözümler sunmaktadır.

Sizlere neler sunabiliriz?

Bizimle çalıştığınızda sizlere sunduğumuz teknolojilerle alakalı sizler için en doğru ve yenilikçi seçimi yaptığımıza emin olurusunuz. Sizlerle alakalı projelerimizde ilişki seviyemizin çalışma arkadaşlığı sıcaklığında olduğunu görür ve emeklerinizin zayi olmayacağı konusunda rahat olurusunuz. Başarılarınız bizlerin başarılarının tescili olması nedeniyle giderek artan güven ortamında sizler adına bilim ve teknolojinin sunduğu bütün imkanları sizlere sunarız..

Cesa Sofware’in vizyonu?

Sektörde Yükseliş

Bulunduğumuz sektörde fark yaratmak öne geçmek için her dakika çalışmamız gerekse bile durmadan ilerliyeceğiz. Yarınları hep birlikte tasarlıyacağız.

Sınırsız Revizyon

Sizleri işimizin ortasında tutuyoruz ve sizlere göre en uygun paketi oluşturuyoruz. Tartışıyoruz fikir alışverişi yapıyoruz ve mükemmel bir iş ortaya koymaya çalışıyoruz.

Güvenirlik ve Mükemmelik

Kişisel bilgilerinizi koruyor, ifşa etmiyoruz. Gizlilik sözleşmesi ile sizi güvene alıyoruz. Projenin herhangi bir yerine gelebilecek her türlü sıkıntı veya olumsuz durumu kesin çözümlerle yok ediyoruz.

 

Cesa Sofware’in Vizyonu?

Akıllı Deneyim

Yaptığımız her proje bizi daha iyi yere getireceğini biliyoruz ve yaptığımız her projeyi daha iyi noktalara getirmek için kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Dünya’ yı yakından takip edip durmaksızın kendimizi geliştiriyoruz.

Zamanında Teslim

Size vaat ettiğimiz teslim süresini asla geciktirmeyiz. Projenin iş analizi yapılırken size süre belirlenir. Süre için etken maddeler arasında en önemlisi her zaman projeyi mükemmel şekilde tamamlamaktır.

Saygın Şirket

Saygı kural listemizin en başında yazılıdır. Yaptığımız işe saygı gösteririz. Her zaman saygınlığımızı korur ve ona göre davranırız.

Cesa Sofware’in Amaçları?

Blokzincir teknolojileri alanında yüksek kaliteli yazılım geliştirme hizmetlerinin sağlanması, mevcut işlerin tokenizasyonu

Uluslararası pazara daha fazla giriş için güçlü bir marka ile kendi blokzinciri çözümlerimizin geliştirilmesi

Uluslararası bir kripto para birimi çevrimiçi topluluğunun oluşturulması

Donanım ve teknik çözümlerin uygulanması

Finansal ve teknik ürün ve hizmetlerin satışı

Küreselleşen dünyada üstümüze düşen görevleri yerine getirerek birçok konuda öncülük etmek

 

Cesa Sofware neler sunuyor?

Kripto para geliştirme

Akıllı sözleşmelerin geliştirilmesi

Kripto borsa platformlarının geliştirilmesi

Ödeme sistemlerinin geliştirilmesi

Kripto borsalarının geliştirilmesi

Blokzincir uygulamasının geliştirilmesi

Kişisel hesapların geliştirilmesi

Kripto cüzdanlarının geliştirilmesi

Ödeme sistemleri ve yöntemlerinin bağlantısı

7/24 teknik destek

Blokzincir uygulamasının geliştirilmesi

Token geliştirme ve satışı

Tokenların listelenmesi

Kripto projelerinin lisanslanması

Pazarlama, kripto projelerinin tanıtımı

Para kazanma ve satışlara çalışma

Yeni pazarlara kripto projeleri getirmek

 

 

 

Cesa Sofware’in diğer hizmetleri nedir?

Web Tasarım

En son web tasarım teknikleri ve kodlamalarla arama motorları ile %100 uyumlu, kolay gezilebilen, göz alıcı, W3 uluslararası standartlara uygun siteler tasarlıyoruz.

Mobil Uygulama

Her kanal üzerinden hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmak, uygulamanızın temel amacıdır. Mobil uygulamalar ticari bir altyapıda veya yalnızca firma profilinizi yansıtacak yapıda tasarlanabilir.

Özel Proje Yazılımı

Aklınızdaki iş fikirlerini projelendirip tüm dijital ortamlarda yazılımlarını yazıyoruz.

 

E-Ticaret

Hedefimiz, sizlerin rekabet ve satış güçlerini artıracak, tanıtım ve satışlarını gelişterecek, kaliteli, gelişmiş çözüm ve projeler üretmektir.

Dijital Pazarlama Reklam Yönetimi

Hedefimiz, sizlerin rekabet ve satış güçlerini artıracak, tanıtım ve satışlarını gelişterecek, kaliteli, gelişmiş dijital reklamlar üretmektir.

SEO Hizmetleri

Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.